Obezite Cerrahisi - Hasta Görüşleri

Obezite Cerrahisi - Hasta Görüşleri

Merhaba 18.06.2021 tarihinde tüp mide ameliyatı oldum,bu ameliyata karar vermemin dışında sizin bu ameliyatı yapmanız hayatımın en doğru kararıydı,sorunsuz ve kusursuz gecen süreçim için çok tşkler...tüm sağlık sorunlarımdan kurtuldum bana yeni bir ben kazandırdınız☺️İyiki varsınız siz ve ekibiniz🙏🏽

Almanya'dan beri takip edip geldiğim Türkçapar Bariatrics ailesine katılmaktan mutlukuk duyuyorum. Tahminimden daha da güzel bir ekiple karşılaştım. Ameliyat sonrası yaşam tarzımı tek başıma değiştiremeyeceğimi biliyorum. Bu nedenle bir ekiple devam edecek olmanın güveniyle 5. günümde Almanya'ya geri dönüyorum. Herkese tavsiye ederim :)

Ahmet hocam ve ekibine ne kadar teşekkür etsem az bana sağladıkları yeni zeminle (tüp midemle) kendimi yeniden inşa etmeme sebep oldukları için sürecimin başından itibaren çok keyifli çok güzel zamanlar geçirdim hiç bu kadar sağlıklı olmamıştım tek pişmanlığım neden daha önce olmadığım iyiki siz iyiki Ahmet hocam ve ekibi çok teşekkür ederim

Güler yüzlü ve tecrübeli ekibinizle birlikte yeniden doğdum resmen. Hiç kimse kiloluyum diye hayattan bıkmamalı. Herzaman başka bir yolu vardır çünkü. Teşekkürler Türkçapar Bariatrics mucize diye birşey varmış...

5 ay önce tüp mide ameliyatı olduğum, sayelerinde bu süreçte 38 kilo verdiğim, her biri alanında uzman olan muhteşem ekip. Ameliyat sürecinde ve en önemlisi sonrasında bir an olsun yalnız kalmadığım, devamlı bizlerle ilgilenen bir aile diyebilirim. Bu yolculuğa sizlerle çıktığım için, birlikte başardığımız için çok mutluyum :)

Ahmet hocayı ve ekibini tanıdığım için çok mutluyum yakınımda ameliyat olanları görünce bende olmak istedim ve iyikide ahmet hocama gelip ameliyat olmuşum 9.ayım bitti keşke çok daha önce ameliyatı olsaydım diyorum

Sürecin en başından sonuna kadar özel ilgi, profesyonellik, güven ve sağlık garantili olan yer. Ahmet hocanın sihirli elleri ve muhteşem bir ekip ile hayata yeniden merhaba demek için gecikmemeli.

Ahmet hocamla ve tüm ekiple tanıştığım gün hayatımın miladi oldu diyebilirim. Bu kadar bilimsel ve profesyonel bir süreç yönetimi yaşayacağımı bilseydim ameliyat için bu kadar beklemezdim. Çok teşekkür ederim.

Ben uzun zaman kilo ile savaştım en sonunda Türkcapar ailesiyle tanıştım hayatımda verdiğim en Dogru karar.Kilonun kader olmadığını sizler sayesinde öğrendim. Nice hayatlara dokundunuz ve dokunmaya devam ediyorsunuz. Ve ben yürekten tavsiye ediyorum. İlginizi ve takibinizi üzerimizden çekmemeniz sizi özel kılan şey bence. Hepinize yürekten teşekkürler.

Bir aylık stajımı bu kurumda yapmış bir diyetisyen adayı olarak söyleyebilirim ki, hastalarıyla yakından ilgilenen ve hayat boyu takip eden bir kurum. Mükemmel bir koordinasyonla çalışan, multidisipliner bir ekibe sahip ve ekipten daha da ziyade herkesin aile sıcaklığına sahip olduğu bir kurum. Hem ameliyat öncesi hem ameliyat sonrası dönemde hastaları yalnız bırakmayan bir ekip. Burada staj yaptığım ve öğrendiğim her şey için çok şanslı hissediyorum.

Muhtesem ve profesyonel bir ekip. Kesinlikle tavsiye!

Çok tecrübeli, çok organize ve aile gibi bir ekip.
Bir diyetisyen adayı olarak burada staj yaptığım için ve birbirinden değerli, alanının en iyisi kişilerle çalışma fırsatı bulduğum için çok mutluyum. Hastayı ameliyat öncesi ve sonrası asla yalnız bırakmıyorlar, her hasta için hayat boyu takip sözü veriliyor. Dahiliye kısmı çok başarılı. Herkes dört bir koldan organize bir şekilde çalışıyor. Ayrıca hastaneyle de çok koordine ve fikir birliği içinde işler yürütülüyor, hastalar her anlamda memnun ayrılıyor. Burada deneyim kazandığım için çok şanslıyım.